EN UYGUN FİYAT GARANTİSİ

0
0
Sepetim
0
0

Hakkımızda

Hakkımızda

Tattoo Malzemeleri ve aksesuarları dünyasındaki kalite ve demodelik gibi sorunlara çare bulma öncülüğünü üstlenen, müşterilerine kaliteli Malzeme ve aksesuar deneyimini yaşatmayı misyon edinen Blacksmith Tattoo supply, 2015 yılında Instagram işletme hesabından ve www.tattoomalzemeleri.com adresinden online olarak hizmete başlamıştır.

     Kurulduğu günden bu zamana kadar olan tüm süreçte "Mutlu Müşteri" ilkesiyle hareket eden Blacksmith Tattoo Supply, e-ticarette de bu ilkesiyle fark yaratmaya devam ediyor. Müşteri odaklı ve verimliliği merkez alanBlacksmith Tattoo, Dövme Makineleri ve aksesuar kavramını hızlı veyenilikçi fikirleri ile birleştirip, müşterilerine maksimum memnuniyet, en iyi kalite ve en uygun fiyat politikasıyla sunan olmuştur.

     Tüm ürünlerimiz üretim aşamasından, seçim aşamasına ve siparişinizin paketleme aşamasına kadar kalite kontrol testlerinden geçmektedir.

     Blacksmith Tattoo Supply, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. Blacksmith Tattoo Supply'da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Sitemizde gerçekleşecek tüm alışveriş işlemleri 3Dsecure özelliği zorunlu halde gerçekleşmektedir. Yapacağınız tüm alışverişler güvenlidir.

     Blacksmith Tattoo Supply'da Güvenli Alışveriş, Hızlı Teslimat, Hızlı Destek, 9 Taksit ve daha birçok avantaj sizleri bekliyor.

Whatsapp İletişim Hattı
Whatsapp İletişim Hattı